Indeks docenienia

Indeks Doceniania 2019


Chęć bycia docenionym to jedna z podstawowych ludzkich potrzeb. Dotyczy to zarówno naszych relacji prywatnych, jak i zawodowych. Po raz drugi chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat siły doceniania w miejscu pracy:

·         czy jest ono dla Ciebie ważne?

·         czy jesteś doceniany za dobrze wykonane zadanie i zaangażowanie w pracę?

·         czy sam/a doceniasz swoich współpracowników?

·         czy docenianie wpływa na Twój poziom radości i szczęścia w pracy?

 

Powiedz nam, co myślisz o docenianiu w pracy!

 

Zapraszamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety – zajmie Ci to około 10 minut, a nam dostarczy ciekawych danych, które zostaną opublikowanie w specjalnym raporcie. Swoimi odpowiedziami możesz przyczynić się do zmiany podejścia pracodawców w kwestii doceniania pracowników. Biorąc udział w badaniu możesz wygrać jedną z wielu nagród rzeczowych!

 

- 1 x Kindle Paperwhite

- 5 x zestaw: kawa + kubek Starbucks + zaproszenie do kawiarni

- 10 x książka biznesowa

- 10 x voucher do Empik-u o wartości 50zł

 

Czekamy na Twoją opinię!

 

Jeśli chcesz zapoznać się z wynikami ubiegłorocznego badania to zapraszamy do jego pobrania: https://2018.indeksdoceniania.pl

Organizatorami badania są: Preeshare, AmRest oraz HRM Institute. Ankieta jest anonimowa i nie ma obowiązku podawania w niej danych osobowych. Jeśli wyrazisz chęć wygrania nagrody, zostaniesz przekierowany do osobnego formularza konkursowego, który nie jest powiązany z ankietą. Przystąpienie do wypełniania ankiety oznacza akceptację Regulaminu.

Ankieta składa się z 33 pytań.